Arte Fuego - Umenie ohňa / ohňová show - fireshow

www.artefuego.sk

Škola ohňa - točenie s ohňom / Nauč sa točiť!

Stačí že máš viac ako 18 rokov. Daj nám o sebe vedieť emailom ([email protected]) a príď nás pozrieť na tréning.
Základná škola Pavla Horova 16, 841 07 Bratislava, 1x týždenne večer

So sebou netreba nič. Ak máte tak trénovacie poiky (dlhéé ponožky s loptičkou / vreckom fazule vo vnútri), a hlavne seba.

 • Tréningy ohňovej show
  pre úplných začiatočníkov aj pokročilých
 • 1x týždenne v Devínskej Novej Vsi
 • Samozrejme aj tréningy s ohňom
 • Zažiješ s nami eufóriu počas vystúpení,
  aj trému pred nimi
 • Členské 15€ / mesiac
 • Viac info na
  [email protected],
  alebo 0908 881 391

Čo je Škola ohňa?

Je to aktivita našej organizácie - škola ohňovej a UV show, ktorou by sme chceli ohňovú show, točenie s poi a palicami viac priblížiť verejnosti, ľuďom, ktorí by si to tiež chceli skúsiť, ale nemajú kde, či sa zatiaľ boja. Ak sa chceš naučiť točiť, príď medzi nás.

Kde je Škola ohňa?

Pravidelné tréningy mávame na rôznych miestach. Teraz v januári to bude ZŠ Pavla Horova 16, 841 07 Bratislava. V lete budeme trénovať v Dúbravke vonku. Máme k dispozícii pľac pre nácvik techniky, choreografií, aj tréning množstva točiach ľudí. Dĺžka je zväčša 1,5-2 hodiny.

Ako sa môžem naučiť točiť?

Stačí prísť medzi nás. Mať skúsenosti nie je podmienka. Dôležitý je záujem.

Ak máš 18+, príď sa pozrieť - ohlás sa nám emailom [email protected].

Čo so sebou?

Do interiéru stačí bežné športové oblečenie. Keď budeme mať ohňový tréning, dostaneš presné inštrukcie. Ostatné veci ako náradie, palivo, máme. Na tréningy treba už pripravené cvičné poiky (dlhéé ponožky s loptičkami / sáčkami s ryžou). Ak nemáš, príď - požičiame ti naše a poradíme ako si vyrobiť vlastné.

Čo za to?

Príď sa pozrieť ako to u nás vyzerá. Prvý tréning úplne zadarmo. Pokiaľ sa ti u nás zapáči, cena za tréningy, materiál a palivo je paušálne 15€ / mesiac. Platíme z toho hlavne prenájom telocvične a materiál pri tréningoch s ohňom.

Čo ak bývam ďaleko?

Môžeš sa aspoň teoreticky naučiť robiť ohňovú / fire show či svetelnú / UV show, pozri si z akého materiálu si môžeš pripraviť ohňové náradie, ako vyrobiť POI a ako točiť s POI

 
Arte Fuego Bratislava